Postume waardering voor Aad de Koster

Via COVS Walcheren:

Op zondag 14 november 2021 bereikte ons het trieste bericht dat Aad de Koster was overleden. Als bestuur stelden we iedereen daarvan in kennis middels dit bericht.

Reeds voor zijn overlijden was het plan gemaakt om in diezelfde maand Aad te bedanken voor zijn 50-jarige lidmaatschap van onze vereniging en de KNVB wilde Aad graag benoemen tot Lid van Verdienste.
Helaas heeft het niet zo mogen zijn en liep het tot ieders verdriet allemaal anders.

Omdat we grote waardering voor Aad en zijn inzet voor het voetbal en de arbitrage hebben, hebben we in overleg met zijn vrouw en kinderen besloten om de bijbehorende oorkonde en spelden postuum aan hem uit te reiken.
Vanochtend hebben namens onze vereniging Arjan van de Reijt en Cees Koeyvoets en namens de KNVB Carel Peterson een bezoek gebracht aan de vrouw en dochter van Aad om de bijbehorende zaken uit te reiken. Het werd een emotioneel en gewaardeerd bezoek.

Onderstaand de foto’s.

Bestuur COVS Walcheren.

Start een gesprek

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *